השתלת שיער – בישראל או בטורקיה? כל מה שצריך לדעת

השתלת שיער בטורקיה או בישראל
השתלת שיער בטורקיה או בישראל?

תופעת ההתקרחות הינה נפוצה ביותר ובימנו קיימים פתרונות מעולים שיסייעו לכם להתמודד עם אי הנוחות שהתופעה מייצרת בקרב מרבית האנשים שמתמודדים עימה. השתלת שיער הינה פיתרון מעולה בעל אחוזי הצלחה בשיעור גבוה ביותר! כמו כן, באם תבחרו לעבור את ההליך הרפואי בחו"ל תוכלו להינות ממחירים נוחים. במאמר זה נדון באפשרויות הקיימות וננסה לסייע לכם להחליט באם מומלץ לבחור לעבור השתלת שיער בישראל, או בטורקיה. 

השתלת שיער בטורקיה

טורקיה נמנית בין המדינות המומלצות ביותר להשתלות השיער כיוון לאור הניסיון והמומחיות שפתחו בתחום. כמו כן, המחירים נוחים ושווים לכל נפש דבר התורם כמובן לנהירה ההמונית אליהם. יחד עם זאת, ישנם אנשים אשר יעדיפו לעבור השתלת שיער בישראל בעקבות חששות הקשורות בעיקר למורכבות פוליטית. המתח קיים כמובן, אך כיום מעטים המקרים הלא נעימים שעלולים לנבוע  מאנטישמיות ובאופן כללי היחסים בין טורקיה לישראל הינם טובים. ישראלים רבים נוסעים לטורקיה למטרות תיירות ורפואה ונהנים מיחס הולם ונעים. 

 

יתרונות לביצוע השתלות שיער בטורקיה

 

  • איכות הרפואה – כפי שצוין מעלה, טורקיה ידועה בתור מדינה שמחזיקה ידע וניסיון רב שנים בתחום השתלות השיער. לטורקיה מגיעים במהלך השנה אלפי אנשים מרחבי העולם לצורך ביצוע ההליך ויוצאים חזרה לדרכם עם שיער מלא ועשיר, בדיוק כפי שחלמו. עוד חשוב להוסיף כי מיטב הרופאים בעולם מגיעים לטורקיה מידי שנה להכשרות והשתלמויות בתחום השתלות השיער ולומדים על מגוון השיטות לביצוע ההליך. 
  • מחירים נוחים – טווח המחירים להשתלת שיער בטורקיה נע בין 6,000 ₪ ל-10,000 ₪ , לעומת ישראל בה המחירים נעים בין 12,000 ₪ ל-30,000 ₪. כמובן שמדובר ביתרון משמעותי. 
  • חברויות שיכולות להיווצר במהלך הנסיעה – במהלך השהייה בטורקיה סביר להניח שתפגשו ישראלים נוספים, ואנשים מרחבי העולם שהגיעו כולם לצורך אותה המטרה – לשפר את ביטחונם העצמי ודימוי הגוף שלהם ולצאת מהחוויה עם שיער עשיר ומלא. הנוכחות המשותפת מקרבת בין אנשים ומאפשרת היווצרות של חברויות חדשות וטובות. 
  • חוויה מרגשת – יתרון נוסף קשור לנסיעה עצמה ולחוויה שנוצרת בעקבות כך. בנוסף להליך המרגש שאתם צפויים לעבור, תוכלו ליהנות ממלון ברמה גבוהה מאוד ומיחס איכותי מאוד כלפיכם כאורחים. 

 

 

כיצד ניתן להוציא אל הפועל את הנסיעה לטורקיה?

 

כיום יש מספר חברות ישראליות שיסייעו לכם בארגון כל הנסיעה וההליך הרפואי עצמו. החברות הללו תפקידן לתווך בין הלקוח לבין המרפאות בטורקיה וכמו כן לדאוג לנסיעה עצמה ולמקומות לינה. הליווי הוא אישי ואיכותי ומרבית האנשים מרגישים שהם לא לבד לאורך כל התהליך שבוודאי כרוך בחששות. 

 

יתרונות לביצוע השתלות שיער בישראל

  • מובן כי ביצוע הליך במדינת המקור שלך הוא יתרון בפני עצמו. הן מבחינת השפה והם מבחינת הבנת התרבות. בכל זאת מדובר בהליך רפואי אשר מעורר לחץ וחששות ולכן רבים האנשים שיעדיפו לעבור אותו בקרבת מקום, כאשר בני משפחה וחברים נמצאים באזור לתמוך בהם ולהרגיע אותם במידת הצורך. 
  • ישנם אנשים אשר משוכנעים שרמת הרפואה בארץ היא מהטובות בעולם. וזה אכן נכון למרות שבנוגע להשתלות שיער טורקיה היא בין המובילות בתחום. מדובר בחששות טבעיים מה"לא מוכר" וממה שרחוק מאיתנו, ולכן חשוב מאוד שלא להתעקש על נסיעה לחו"ל לצורך ההליך הרפואי במידה והנושא משרה מתח רב וחרדה. 
  • נוסף על כך, במידה והשתלת השיער תיעשה בישראל, תוכלו בוודאי לפגוש את הרופא המטפל והצוות הרפואי שילווה את התהליך ולהתרשם מהם. לעומת זאת, כאשר ההשתלה נעשית בחו"ל מובן כי לא תוכלו לפגוש את הרופא טרם ההשתלה. 
  • כמו כן, במידה וההשתלה נעשית בארץ, מובן כי ימי ההיעדרות מהעבודה יכולים להיות מעטים יותר לעומת השתלה שמתבצעת בחו"ל שכרוכה ביותר ימי היעדרות. עבור אנשים מסוימים מדובר בצורך קריטי ולכן יש לקחת זאת בחשבון במכלול השיקולים. 

 

לסיכום, מקווים שהצלחנו לסייע לכם במתן מידע מקיף אודות ביצוע השתלת שיער בטורקיה ובישראל. כמובן שמדובר בהחלטה אינדיווידואלית שקשורה לשיקולים אישיים. 

 

לייעוץ אישי ומידע נוסף הינכם מוזמנים להשאיר פרטים ונציג\ה יחזור אליכם בהקדם האפשרי,

מאחלים לכם הצלחה גדולה בכל דרך שתבחרו!

"צעירים לנצח"

 

 

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב skype
רוצה שיער מלא?
מידע מקצועי
אחוז המתקרחים בקרב גברים בעולם

לא תמיד התקרחות היא סימן רב, על פי מחקרים שנערכו ברחבי העולם – ישנם מקרים שבהם קרחת נתפסת בתור משהו סמכותי, בוגר ודומיננטי אצל גברים