השתלת שיער בחו"ל: מדריך מקיף ומפורט על התהליך

חו''להתקרחות או התדלדלות משמעותית בשיער עלולה לגרום לפגיעה חמורה בביטחון עצמי ובדימוי הגוף של האדם. למרבה המזל, בימינו ניתן לשנות את המצב בקלות, במהירות ובהצלחה רבה! השתלת שיער במרפאות מובילות יסייעו לשיערכם לצמוח בחזרה. 

שיטות החדשות של השתלת שיעור יאפשרו לכם להגיע לתוצאות שיראו טבעיות ביותר ויחזיקו לתקופת זמן ארוכה. מאמר זה נועד לסייע לכל בבחירת ההליך המתאים והמדויק עבורכם וינפץ לכם מיתוסים שונים נפוצים בקרב המתעניינים בהשתלת שיער. 

כמה זמן תחזיק השתלת השיער מרגע ביצוע ההשתלה? 

אנשים רבים נוטים לחשבון כי השתלת השיער מחזיקה מקסימום שנה אך טעות בידם. השתלת שיער אמורה להחזיק חיים שלמים. כל טיפולי השתלות השיער כוללים העברה של זקיקי שיער מאזור מסוים בקרקפת, לרוב מהעורף של המטופל,  אל אזורים בהם קיימת התקרחות. לאחר ההשתלה, צפויים השתלים להיקלט ולהצמיח שיער חדש. מרבית המרפאות המבצעות הליכי השתלת שיער יתנו אחריות של שנים עשר חודשים, למרות שבמרבית המקרים השתלת השיער תחזיק שנים רבות. 

בהקשר זה חשוב לציין כי בחירה של רופא מומחה בעל ניסיון רב וידע יגדיל כמובן את הסיכוי להצלחת ההליך. 

מהן הטכניקות המומלצות ביותר להשתלת שיער

עד לפני מספר שנים, השיטה הנפוצה ביותר להשתלות שיער הייתה שיטת FUT. באמצעות ביצוע ההשתלה בטכניקה זו נאלצו המטופלים להתמודד עם צלקות רבות על העור לאחר ההליך. בשנים האחרונות, מרבית הרופאים משתמשים בטכניקה שנקראת FUE, למעט במקרים בהם איזורי ההשתלות הם קטנים כמו למשל, באזור הגבות ובקרקפת. באמצעות שימוש בטכניקת FUE, הזקיקים מושתלים בעור כיחידות בודדות וכך בעצם נמנעות הצלקות. 

תופעות לוואי נפוצות

אין תופעות לוואי כלל ו\או כאבים במהלך ההליך עצמו. יתכן דימום קל בתום הטיפול אך מדובר בתופעה נפוצה וטבעית כפי שקורה לאחר כל הליך כירורגי אחר. 

מחירי ההשתלות

השתלת שיער בישראל נחשבת ליקרה ביותר ביחס להשתלות שיער בחו"ל ועולה עשרות אלפי שקלים. מומלץ לבחון את האפשרות לבצע את ההליך בחו"ל במדינות מובילות בתחום השתלות השיער. במדינות כמו תורכיה או קפריסין, עלות השתלת שיער תעלה לרוב 50% פחות מעלות השתלה בישראל. מדובר במדינות שכנות לנו הנמצאות במרחק טיסה קרוב ביותר ולכן ניתן בהחלט לשקול את האפשרות הזו על מנת לחסוך בכסף. למרות המחיר הנמוך, קיימות מרפאות איכותיות ומובילות בתחומם בעולם. אלפי אנשים מגיעים אליהם מכל רחבי העולם לביצוע השתלות שיער לאור ההצלחה הגדולה שלהם בתחום והמקצועיות, הניסיון והידע הרב שצברו לאורך השנים. כמו כן, ידוע כי יחסם האישי איכותי מאוד וניתן ברמה גבוהה. 

 

כיצד מבררים על מרפאות איכותיות ומובילות בתחום השתלות השיער?

קיימות בישראל חברות אשר מציעות ידע רב בתחום השתלות השיער בחו"ל ומציעות חבילות שכוללות מקומות לינה וטיסות. חלקן גם מציעות ליווי מלא של האדם מישראל למדינה בה יבחר לעבור את ההשתלה וחזרה ארצה. 

 

למידע נוסף, ייעוץ וכל שאלה בתחום, השאירו פרטי התקשרות וניצור עמכם קשר בהקדם!

"צעירים לנצח"

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב skype
רוצה שיער מלא?
מידע מקצועי
אחוז המתקרחים בקרב גברים בעולם

לא תמיד התקרחות היא סימן רב, על פי מחקרים שנערכו ברחבי העולם – ישנם מקרים שבהם קרחת נתפסת בתור משהו סמכותי, בוגר ודומיננטי אצל גברים