כמה עולה השתלת שיער?

אם הינכם מתמודדים עם התדלדלות שיער משמעותית או התקרחות, השתלת שיער היא הפתרון המדויק עבורכם. תופעת ההתקרחות עלולה לגרור פגיעה קשה בביטחון ובדימוי העצמי של האדם אך, כיום קיימים שפע של פתרונות שישפרו את איכות חייכם באופן משמעותי! ההחלטה על ביצוע ההשתלה תלויה במקרים רבים במחירי ההשתלות ומאמר זה נועד לסייע לכם להבין במה כרוך ההליך ואילו אפשרויות קיימות עבורכם. 

מהי השתלת שיער

מדובר בניתוח מיקרו – כירורגי אשר במהלכו נקצרים זקיקים של שיער בריא מאזורים פוריים בראש ולאחר מכן הם מושתלים באזורים בהם קיימת התקרחות. השיטה המומלצת ביותר כיום נקראת FUE. בשיטה זו נמנעים מביצוע חתכים בעור על מנת לקצור זקיקי שיער וכך בעצם הסיכוי לצילוק העור פוחת משמעותית. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי מדובר בטכנולוגיה יקרה אשר דורשת מומחיות רבה. 

מהי שיטת FUE

טכניקת FUE נוצרה על ידי רופא אוסטרלי בשם ד"ר ריי וודס. מדובר בשיטה המופעלת באמצעות טכנולוגיה מתקדמת מאוד שהופכת את ההליך הכירורגי לפשוט יותר ופולשני פחות. באמצעות שימוש בטכנולוגיה הנ"ל, לא נשארות צלקות על העור וכמו כן, באמצעותה ניתן לבצע השתלת שיער בצפיפות גבוהה יחסית כך שהמראה שניתן בתום התהליך הוא של שיער מלא ועשיר. בנוסף, באמצעות הטכנולוגיה הזו ניתנת לרופא המטפל האפשרות לבחור את זקיקי השיער המתאימים ביותר להשתלה באופן מדויק ביותר. 

מחירי השתלת שיער

בתור התחלה, יש להבין כי מחירי ההשתלה משתנים בהתאם לכמות של זקיקי השיער המושתלים. כך נוצר מצב בו קיים שוני משמעותי במחירי ההשתלה בין אדם אחד לאחר. בנוסף, קחו בחשבון כי המחירים משתנים גם בהתאם לסוג השיטה בה אתם והרופא המטפל תבחרו לביצוע ההשתלה. 

עלות ההשתלה מורכבת ממספר פרמטרים:

  • מספר זקיקי השיער בהם השתמש הרופא
  • עלות חומר הרדמה שיסייע לכם לעבור את ההליך הרפואי בקלות וללא מכאובים מיותרים
  • במידה וההליך הרפואי מתבצע בחו"ל במדינות כמו תורכיה, קפריסין, גיאורגיה או יוון תצטרכו לשלם על טיסות הלוך ושוב ומלונות. קחו בחשבון שיש חברות ישראליות אשר מציעות חבילות הכל כלול ומקשרות בין הלקוח למרפאות בחו"ל. 

מחירים ויתרונות השתלת שיער בישראל לעומת מחירים ועלויות השתלת השיער בחו"ל

השתלת שיער בארץ

השתלת שיער בחו"ל

טווח מחירים בין 12,000 ₪ ל-30,000 ₪ טווח מחירים בין 6,000 ₪ ל12,000 ₪ לכל החבילה ( כולל טיסות, לינה וכו')
תוכלו לשוחח עם הרופא באופן חופשי הן מבחינת הקרבה הגיאוגרפית והן מבחינת השפהבגלל המחיר המוזל, תוכלו לבחור מרפאה מוכרת ואיכותית ולאו דווקא תצטרכו להתפשר
תוכלו להינות משהות במדינה זרה. מרבית החבילות המוצעות כוללות 3-4 ימי שהות 

 

המלצות על השתלת שיער בחו"ל 

המדינות המומלצות ביותר לביצוע ההשתלה במחירים נוחים ושווים לכל נפש הינן:

  • תורכיה
  • יוון
  • קפריסין
  • גאורגיה

תורכיה נחשבת ליעד מומלץ ביותר עבור ישראלים. הן מבחינת הקרבה הגאוגרפית והן מבחינת מחירי השתלות השיער. טווח המחירים להשתלות שיער בתורכיה נע בין 6,000 ש"ל ל-10,000 ₪ . גם קפריסין מומלצת מאוד מבחינת עלויות שנעות בין 8,000 ₪ ל-12,000 ₪. 

מקווים שהצלחנו לסייע ומאחלים לכם הצלחה בכל הליך שתבחרו!

לייעוץ ראשוני ופרטים נוספים השאירו פרטים ונציג\ה מטעמנו יחזור אליך בהקדם.

"צעירים לנצח"

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב skype
רוצה שיער מלא?
מידע מקצועי
אחוז המתקרחים בקרב גברים בעולם

לא תמיד התקרחות היא סימן רב, על פי מחקרים שנערכו ברחבי העולם – ישנם מקרים שבהם קרחת נתפסת בתור משהו סמכותי, בוגר ודומיננטי אצל גברים