החלקה צרפתית – כל מה שאת צריכה לדעת

החלקה צרפתית
החלקה צרפתית

אתם רוצים לעשות החלקה צרפתית? ככל הנראה יש לכם לא מעט שאלות שעדיין לא קיבלתם עליהם מענה. אז רגע לפני מתחילים לבצע את ההחלקה, מוטב כי תכירו את כל האלמנטים השונים שיכולים לשנות את דעתכם. מהסיבה הזאת החלטנו להרים את הכפפה ולספק לכם את כל האינפורמציה הדרושה על החלקה צרפתית. כך שתוכלו להיות בטוחים כי האפשרות הזאת היא הטובה והאפקטיבית ביותר עבורכם. כל זאת מכיוון שקיימות לא מעט סוגים של החלקות, ואתם צריכים לבחור את ההחלקה שתהיה המושלמת עבור השיער שלכם. אנו מבטיחים לכם שלאחר שתקראו את המאמר הבא תקבלו את כל האינפורמציה הרצויה לכם.

 

למי מתאים לבצע החלקה צרפתית?

 

ראשית עוד לפני שניכנס לעובי הקורה ונסביר על ההחלקה עצמה, מוטב כי תוודאו שאתם נכללים בקבוצת האנשים שיכולים לבצע החלקה צרפתית. לא כולם יכולים לבצע את ההחלקה הזאת, לכן עליכם לוודא שאתם יכולים לבצע את ההחלקה מבלי לגרום נזק לשיער שלכם.

באופן כללי החלקה צרפתית מתאימה בעיקר לכאלה שלא ביצעו טיפול כימי לשיער, כאשר צביעת השיער איננה נכללת בתור טיפול כימי. מקרה של צביעת השיער מוטב להתייעץ עם מעצב השיער על מנת לוודא עד כה היא יכולה להוות בעיה מכיוון שזה משתנה בהתאם למצב הנוכחי של השיער.

בכל אופן ההחלקה הצרפתית מתאימה לכל אותם האנשים שחולמים על שיער חלק. אחת מהסיבות הבולטות ביותר לכך שלא מעט אנשים בוחרים דווקא בהחלקה הזאת היא שיש לה 3 רמות החלקה. כך שכל אחד יכול לבחור את דרגת ההחלקה הרצויה עבורו, דבר משמעותי מכיוון שלא כולם רוצים בדיוק את אותה רמה של החלקה וכאן יש אפשרות לשלוט.

 

מהם העקרונות המנחים של החלקה צרפתית?

 

ישנו חלבון שתפקידו העיקרי הוא על המבנה של השיער, לחלבון הזה קוראים קריאטין. כאשר אנו מבצעים החלקה השאיפה היא לפרק את החלבון בצורה היעילה יותר, כך שבאמצעות הפירוק יהיה ניתן ליצור שיער חלק. הפירוק הזה מתבצע כמעט בכל החלקה, ההבדל העיקרי הוא בתדירות הזמן של הפירוק – ככל שהפירוק יהיה מהיר יותר כך יהיה ניתן לראות את התוצאות מהר יותר.

לצורך הדוגמא הפירוק של קריאטין במסגרת החלקה צרפתית הוא מהיר יותר מאשר החלקה יפנית או כל שאר סוגי ההחלקות שאותן אתם מכירים. לכל החלקה יש את האלמנטים המיוחדים שלה, אך על החלקה צרפתית ניתן להגיד ברוב המקרים אך ורק דברים חיוביים. בנוסף כמו שכבר אמרנו החלקה צרפתית מאפשרת שליטה מלאה על תוצאות ההחלקה, כאשר ניתן לבחור ב-3 סוגים שונים של רמות החלקה. כך שכל מטופל או מטופלת יכולים לקבל את השיער שהם תמיד חלמו עליו, החלום יכול להפוך למציאות בתוך זמן קצר וללא המתנה של חודשים רבים.

 

כמה אמורה לעלות החלקה צרפתית?

 

אחת מהסוגיות החשובות ביותר כאשר מדברים על החלקה היא כמובן סוגיית המחיר. לא מעט מטופלים יעדיפו לבחור באפשרות הזולה ביותר, אך גם התוצאות יכולות להיות בהתאם. קשה לתת אומדן מדויק לגבי המחיר של החלקה צרפתית כי הוא משתנה על פי מספר רב של אלמנטים. האלמנטים המרכזיים שיכולים לשנות את עלות ההחלקה הם אורך השיער וכמות השיער, כך שככל שיהיה יותר שיער והוא יהיה יותר ארוך כך המחיר צפוי לעלות בהתאם.

כמובן שישנו הבדל גם בין מעצבי השיער השונים, כאשר לכל אחד מהם יש את התעריף שלו להחלקת שיער צרפתית. אנו ממליצים לכם לבצע השוואת מחירים בין מעצבי השיער השונים על מנת שתוכלו לקבל את הצעת המחיר הזולה ביותר. אך כמובן עליכם לדאוג כי המחיר המוזל לא אמור לבוא על חשבון איכות ההחלקה, כי אם איכות ההחלקה לא תהיה במיטבה אתם תצטרכו לחזור עליה פעם נוספת בתוך זמן קצר.

באופן כללי ניתן להעריך את העלויות של החלקה צרפתית בצורה הבאה: מחיר של החלקה צרפתית מלאה ינוע בין 1300 ועד 2500 שקל, המחיר של חידוש שורשים בלבד ינוע בין 800 ועד 1500 שקל. שוב ההבדלים במחירים קיימים מכיוון שישנו הבדל משמעותי בין אנשים שונים מבחינת כמות השיער ומבחינת אורך השיער אלמנטים שמשנים את העלויות בצורה משמעותית.

 

כל כמה זמן צריך לחדש החלקה צרפתית?

 

באופן כללי רצוי לבצע חידוש להחלקה צרפתית בכל שישה חודשים, אך זה לא בהכרח מחייב ואנו כמובן נסביר מדוע. כל אחד שמכיר את השיער שלו יודע מתי הוא נדרש לחדש את ההחלקה, כך שזה מאוד אינדיבידואלי בין בן אדם אחד לבן אדם אחר. ניתן להגיד אפילו שנשים יצטרכו לבצע חידוש להחלקה באופן תדיר יותר לעומת גברים ממגוון רחב של סיבות. אז מתי בדיוק אתם צריכים לחדש? כאשר אתם מתחילים להרגיש שהשיער הופך להיות יותר ויותר מתולתל.

כמובן שיש לא מעט דרכים שבהן תוכלו לשמור את המצב של השיער ואת היותו חלק יותר, לרוב מדובר על שימוש בשמפו ובמרכך שנועד לשמור על ההחלקה. ככל שתשמעו להנחיות בצורה טובה יותר כך תוכלו להגיע למצב שההחלקה עצמה תישמר לאורך זמן. אם אתם לא יודעים איך לשמור על ההחלקה לאחר שאתם עושים אותה, תוכלו להתייעץ עם מעצב השיער שביצע לכם אותה. אותו מעצב שיער ידע בדיוק מה אתם צריכים לעשות על מנת לשמור על השיער חלק לאורך זמן. אנו יכולים לגלות לכם כי אם תקשיבו לכל ההנחיות לא מן הנמנע כי תוכלו לבצע החלקה כל שנה, כך גם תוכלו לחסוך לא מעט כסף. אז שווה לכם לקחת את הנושא הזה בחשבון, ופשוט לשמור על השיער בהתאם להוראות.

 

היתרונות והחסרונות של החלקה צרפתית

 

היתרון הבולט ביותר של החלקה צרפתית זה האפשרות לקבוע את דרגת ההחלקה מבין שלוש דרגות אפשריות. כך שאתם יכולים להחליט עד כמה חלק אתם רוצים את השיער שלכם. יש כאלה שאוהבים את השיער שלהם מאוד חלק ויש כאלה שאוהבים אותו חלק אבל לא מאוד. שוב כאן יש לכם את היכולת לקבוע ביחד עם מעצב השיער שמבצע את ההחלקה. בנוסף לכך התוצאות של החלקה צרפתית הן מהירות יותר מאשר כל שאר ההחלקות, בדגש על ההחלקה היפנית. כך שאם אתם רוצים לראות את תוצאות ההחלקה בתוך זמן קצר, ללא ספק זוהי האפשרות הטובה ביותר שזמינה עבורכם.

החיסרון המשמעותי ביותר הוא שגברים או נשים עם שיער פגום אינם יכולים לבצע את ההחלקה הזאת. לכן הם יצטרכו לחשוב על אפשרות אחרת מבין אפשרויות ההחלקה האחרות. את שאר ההחלקות ניתן לבצע גם על שיער פגום, כך שלא מעט אנשים פשוט יצטרכו לבחור בסוג אחר של החלקה. ישנו חיסרון נוסף והוא שלא ניתן לחפוף את השיער מיד לאחר ההחלקה, תצטרכו להמתין שלושה ימים עד אשר יהיה ניתן לחפוף את השיער – ויש כאלה שזה עשוי להפריע להם. לכן חשוב שתיקחו את הנושא הזה בחשבון כאשר אתם מבצעים החלקה צרפתית. כמובן שלאחר מכן מוטב שתבצעו את החפיפה עם שמפו שמיועד בעיקר לשיער שעבר החלקה.

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב skype
רוצה שיער מלא?
מידע מקצועי
אחוז המתקרחים בקרב גברים בעולם

לא תמיד התקרחות היא סימן רב, על פי מחקרים שנערכו ברחבי העולם – ישנם מקרים שבהם קרחת נתפסת בתור משהו סמכותי, בוגר ודומיננטי אצל גברים