השתלת שיער בגבות

גבות
השתלת שיער בגבות

נשירת שיער באזור הגבות הינה תופעה נפוצה ביותר אשר עלולה לבוא לידי ביטוי בהתדלדלות חלקית או נשירה מלאה של שיער באזור הגבות. למרבה המזל, כיום קיימות שיטות שונות לשיחזור הגבות. במאמר זה נעסוק בטכניקת FUE לשחזור מושלם של השיער באזור הגבות. 

מהי השתלת שיער בגבות?

אנשים רבים, נשים וגברים כאחד, נאלצים להתמודד עם התדלדלות שיער באזור הגבות. תופעה זה נוצרת לרוב כתוצאה מטראומות פיזיות כגון תאונות; שימוש בתרופות מסוימות או מחלות שונות. לדוגמא, אנשים מסוימים עלולים לסבות ממחלת נפש בשם טריכוטילומניה אשר גורמת להם לתלישת הגבות באופן אובססיבי. 

שחזור גבות באמצעות השתלת שיער תסייע לכל אדם לחדש את מראה הגבות ותאפשר לכם להשתחרר מטכניקות עמידות ומומלצות פחות כמו איפור קבוע או איפור כלל באזור הגבות.

באיזה אופן מתבצע ההליך הרפואי? 

במהלך הטיפול נקצרים מחלקה האחורי של הקרקפת חלקי שיער דקים, כאלו הדומים לשיער הגבה. באמצעות שימוש במיקרוסקופ ימצאו שתלים רבים משיערה אחת בלבד. לאחר מכן, הזקיקים של השיער יושתלו באזור הגבה באמצעות מחט ויוחדרו לעור באמצעות שיטה הנקראת "NO TOUCH"  אשר תאפשר לרופא להשתיל את השערה ולהימנע ממגע בשורש השערה. טכניקה זו מונעת את החלשת שורש השערה המושתלת. 

תוצאות צפויות

התוצאות הצפויות לאחר השתלת השיער בגבות הינן תוצאות טבעיות מאוד שבאמצעותה לא מתקיימת פגיעה בתצורה הטבעית של הגבה. כמו כן, קיימת עמידות של השיער המושתל לאורך שנים רבות, משמעותית יותר משימוש בכל שיטת טיפול אחרת. מדובר בטכניקה מדויקת ביותר ומומלצת. 

השיטה היא מהפכנית בהחלט ובאם תבחרו בביצוע ההליך, איכות החיים לכם תשתפר משמעותית!

באם הינכם מעוניינים בשידרוג משמעותי של מראה הפנים שלכם ובשיפור איכות החיים, פנו אלינו בהקדם ותקבלו ייעוץ ומידע נוסף. נשמח לענות לכם על כל שאלה!

"צעירים לנצח"

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב skype
רוצה שיער מלא?
מידע מקצועי
אחוז המתקרחים בקרב גברים בעולם

לא תמיד התקרחות היא סימן רב, על פי מחקרים שנערכו ברחבי העולם – ישנם מקרים שבהם קרחת נתפסת בתור משהו סמכותי, בוגר ודומיננטי אצל גברים