3 השיטות העיקריות לביצוע השתלת שיער

שוק השתלות השיער רווי סוגים שונים ואפשרויות. ישנן אפשרויות רבות מבעבר בתחום זה אך מחירם עדיין גבוהה. לכן, עדיף לשקול את האפשרות לעבור השתלת שיער מעבר לים, בשתי מדינות עיקריות- טורקיה וקפריסין כיוון ששם תמצאו מחרים זולים יותר מבארץ. מאמר זה יסקור את האפשרויות הקיימות ויסייע לכם לקבל החלטה שקולה ומדויקת עבורכם. 

מחירי השתלות שיער בארץ ובחו"ל

בישראל, טיפולים בשיטות מתקדמות אלה יקרים מאד. מחירם עשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים. לכן מומלץ לעשות הליך כזה במדינות זרות קרובות לישראל. למשל, בקפריסין ובטורקיה אפשר לחסוך חצי המחיר בהשוואה לישראל, וזאת ברמת ביצוע ואיכות שירותים גבוהים ביותר. בארץ קיימות חברות אשר מסייעות בקישור ותיווך בין הלקוחות הישראלים והמרפאות הטבות ביותר בארצות היעד. לכן שווה לבדוק ולהתרשם.

סוגי השתלות שיער

השתלת שיער מתבצעת באמצעות קצירה של זקיקי שיער קיימים ובריאים אל תוך אזורים מתקרחים בקרקפת. הזקיקים הם אלו שאחראים על הצמחת השיער בתוך העור. מספרם נשאר סטטי לאורך החיים, והם אינם משתכפלים. מאידך, הכמות שלהם עלולה לקטון לאורך מחזור החיים מסיבות שונות כגון: תורשה, זקנה, מחלות שונות ועוד. מדובר על רצף הנע בין דלילות קלה באזורים מסוימים בקרקפת ועד להתקרחות מוחלטת. הפתרון לבעיה זו הוא השתלה של זקיקי שיער. 

ישנם שלוש שיטות השתלה מוכרות.

 

  • השתלת FUT – בשיטה זו לוקחים את זקיקה השיער הטובים ומעבירים אותם לאזור הדליל. עושים זאת באמצעות הסרת שכבות עור מאזור העורף. פיסות העור הן דקות ביותר , ולכן הסיכוי לטראומה הוא קטן. יחד עם זאת,  קיים סיכוי מסוים שתישאר צלקת. 
  • השתלת FUE מדובר בשיטה השכיחה ביותר כיום. באמצעות טכניקה זו משתמשים במכשור יעודי אשר אחראי על שליפת הזקיקים מהאזור הבריא אשר ממוקם בדרך כלל באזור העורף. השליפה של הזקיקים היא ביחידות (זקיק זקיק) ולא כמקשה אחת. שיטת השתלה זו מאפשרת הצמחה רוויה יותר של זקיקים באזור המיועד כאשר ניתן להעביר ולהשתיל עד כארבעה זקיקים בתא שטח אחד.  לשיטה זו יתרונות מוכחים רבים כמו אחוזי צמיחה גבוהים של שיער חדש ומניעה של צלקות מאזור העורף ממנו נלקחו הזקיקים.
  • שיטת  ה – DHI דיוק וטיוב-  גם באמצעות טכניקה זו נקצרים זקיקים בודדים מאזור העורף.  אך, להבדיל, בשיטה זו לאחר ההוצאה של הזקיקים מתבצע הליך מיוחד של מיון . רק לאחר הליך זה הזקיקים מושתלים. השיטה מתבצעת באמצעות שימוש במכשיר יעודי אשר מחדיר את הזקיקים במקום ובכיוון הנכונים באופן מדויק. שיטה זו מאפשרת רווי של זקיקים באזור המיועד וכן חיבור טוב שלהם לעור. כמו כן, טכניקה זו אינה גורמת לצלקות או תופעות לא רצויות אחרות. 

 

לסיכום, השתלת שיער היא הפתרון המושלם עבור אנשים הסובלים מהתקרחות או התדלדלות משמעותית בשיער. כפי שצוין מעלה קיימים היום בשוק פתרונות שבאמצעותם תוכלו לשפר משמעותית את המראה שלכם ואיכות חייכם.

נשמח לסייע לכם בכל שלב בתהליך – מתן ייעוץ, מענה על שאלות וליווי בתהליך. מוזמנים להשאיר פרטי התקשרות ונציג יצור עמכם קשר בהקדם האפשרי!

בברכת שיער שופע ובריא,

"צעירים לנצח"

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב skype
רוצה שיער מלא?
מידע מקצועי
אחוז המתקרחים בקרב גברים בעולם

לא תמיד התקרחות היא סימן רב, על פי מחקרים שנערכו ברחבי העולם – ישנם מקרים שבהם קרחת נתפסת בתור משהו סמכותי, בוגר ודומיננטי אצל גברים