השתלת זקן בטורקיה – מתחילים מחדש

בעולם שבו אנו חיים למראה החיצוני יש חשיבות מכרעת, מהסיבה הזאת לא מעט גברים מעדיפים לסגל לעצמם את המראה המזוקן – שמבחינת רבים הוא המפתח לגבריות ולשרמנטיות. זה לא סוד כי רוב הנשים מעדיפות את הגברים שלהם עם המראה המזוקן, ולא כאלה עם פנים חלקות שלרוב גורמות לגבר להיראות כמו ילד ולא כמו אדם מבוגר.

אך לא מעט גברים סובלים מבעיות שונות אשר לא מאפשרות להם לגדל שיער באזור הפנים, וגם מי שכן צומח לו שיער באזור הפנים – הוא צומח בצורה לא אחידה, כזאת שקשה מאוד לתחזק לאורך זמן רב. אז האם אתם גברים יצטרכו לחיות כל חייהם עם פנים חלקות? את התשובה לשאלה הזאת תוכלו למצוא במאמר הבא, כך שאם אתם סובלים מאחת מהבעיות שצוינו למעלה זה בהחלט המאמר האידיאלי עבורכם עם כל התשובות הרלוונטיות בשבילכם.

אז נתחיל מהשורה התחתונה, כל אותם הגברים אשר לא צומח להם זקן או שהזקן צומח להם בצורה לא אחידה – יש להם מה לעשות בנידון. הפתרון נמצא במרחק של שעתיים טיסה בלבד מישראל, כך גם שאינכם צריכים להרחיק או להתאמץ יותר מידיי על מנת לפתור את הבעיה. השתלת זקן בטורקיה תסייע לכם להחזיר את הגבריות בחזרה לחייכם, ואת הבנות שכבר מזמן חשבתם שלא ירדפו אחריכם.

תחום השתלות השיער בטורקיה הוא אחד מהתחומים החזקים ביותר במדינה, כאשר אפילו בתי חולים במדינה מציעים אותו כחלק משלל הטיפולים עבור הגברים בטורקיה. זוהי הסיבה לכך שכמעט כל גבר שתראו בטורקיה מצליח לטפח לעצמו זקן גדול ומשמעותי אשר מלווה אותו כל החיים.

זקן

ראשית נגיד כי לא כל הגברים צריכים לבצע השתלת זקן בטורקיה, ולכן חשוב מאוד שתבינו עבור מי זה יכול להיות רלוונטי על מנת שלא תזרקו את הכסף שלכם לפח. הסיבה הראשונה לביצוע השתלת זקן בטורקיה היא עבור גברים שהזקן לא צומח להם על כל הפנים, סיטואציה שיכולה להיראות קצת מצחיקה ולא גברית. אם אתם רוצים לקבל מראה של זקן מלא ובריא, האופציה של השתלת זקן בטורקיה היא בהחלט בשבילכם.

בנוסף השתלת זקן בטורקיה יכולה להיות רלוונטית עבור אנשים שבגלל טראומה רפואית הזקן לא צומח להם בצורה אחידה. זה יכול להיות בגלל כוויה או צלקות שנגרמו מסיבות שונות. גם הם יכולים להסתיר את כל הבעיות הללו על ידי השתלת זקן בטורקיה שתתבצע בצורה המקצועית ביותר.

כעת הגענו לשלב המעשי, ואולי השלב החשוב ביותר – האופציות שלכם להתנהל מול בתי החולים בטורקיה. נקדים ונאמר כי השפה שבה תוכלו לשוחח עם הנציגים מבית החולים היא טורקית או אנגלית בלבד, ברוב המקרים שום שפה אחרת לא תצליח לסייע לכם לקדם את השיחה. אך למען ההגינות, לא כל הרופאים או הנציגים מטעם בית החולים שולטים בצורה טובה בשפה האנגלית – ומהסיבה הזאת לא מעט גברים אינם מצליחים לקדם את התהליך רק בגלל קשיי שפה.

לכן על מנת שתוכלו לקבל את הפתרונות הטובים ביותר עבורכם, מוטב ליצור קשר עם חברה ישראלים אשר מתמחה בתחום של השתלת זקן בטורקיה. החברה המנוסה תסייע לכם בכל התהליך ותכוון אתכם בדיוק אל בית החולים הרלוונטי עבורכם. כך כל מה שאתם תצטרכו לעשות זה להגיע אל בית החולים על מנת לבצע את הטיפול, ולא לשבור את הראש על קשיי השפה.

כיום הרשת מאפשרת לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי עבורכם, אך כמה שזה נראה קל – בטורקיה עצמה המצב יכול להיות קצת יותר סבוך. נהגי המוניות המקומיים אינם בהכרח דוברי אנגלית, והם יתקשו להבין בדיוק לאן אתם רוצים להגיע – דבר שיכול להביא איתו לא מעט תסכול ועצבים מהצד שלכם. בנוסף הימצאות במדינה זרה שאינכם מכירים כלל יכולה לגרום לכם לבלבול, ואתם כמובן תצטרכו להיות מספיק אחראיים על מנת להבין לאן להגיע.

כאשר אתם פונים אל חברה אשר מתמחה בתחום של השתלת זקן בטורקיה היא תסייע לכם גם בהגעה אל בית החולים. החברה תקצה לכם נהג פרטי אשר יחכה לכם בשדה התעופה וייקח אתכם בדיוק אל המקום שבו אתם אמורים לשהות בסמוך לבית החולים. הנהג ילווה אתכם לכל אורך התהליך וייקח אתכם אל בית החולים ואל המלון שבו אתם שוהים לסירוגין – עד אשר הטיפול כולו יסתיים בהצלחה ואז כמובן גם יחזיר אתכם אל שדה התעופה. כך שאתם לא תצטרכו לדאוג לנסיעות או לבירוקרטיות מסובכות מול הנהגים המקומיים, שזה יכולה להיות משימה מתישה במיוחד.

כמו שבטח יצא לכם להבין כיום ישנם לא מעט בתי חולים וקליניקות ברחבי טורקיה אשר מספקות השתלת זקן בטורקיה. ולכן הבחירה יכולה להיות לא קלה, בטח כאשר אינכם מכירים את בתי החולים ואת הרופאים שאמורים לספק לכם את הטיפול. מהסיבה הזאת אסור לכם לסמוך על תחושת הבטן שלכם בלבד, ומוטב להתייעץ עם אנשים אשר עברו את הטיפול ויוכלו להמליץ לכם מהניסיון שלהם.

בנוסף לכך תוכלו לשמוע גם המלצות או ביקורות על מקומות שונים בטורקיה דרך מנועי החיפוש באינטרנט. כיום האינטרנט יוכל לספק לכם את כל מבוקשכם ויסיר מכם לא מעט סימני שאלה שיכולים לעטוף אתכם מכל עבר. אתם צריכים להבין שטיפול רפואי במדינה זרה זה לא דבר אידיאלי, ולכן אתם לא צריכים לקחת סיכונים מיותרים שעלולים בסופו של יום לעלות לכם ביוקר.

ואם כל האופציות הללו לא סייעו לכם, תוכלו אפילו ליצור קשר עם אנשים שונים בטורקיה – כך תוכלו לשמוע מאנשים שגרים במדינה מהם המקומות הטובים ביותר שבהם ניתן לבצע השתלת זקן בטורקיה. כמובן שבתור מקומיים הם בוודאי מכירים את כל האופציות הזמינות ויוכלו לסייע לכם רבות עד אשר תמצאו את המקום הרלוונטי ביותר עבורכם.

לאחר שדאגתם לכל הבירוקרטיה והעניינים מסביב, כעת הגיע הזמן לדבר על השתלת השיער עצמה. כיום בתחום של השתלות השיער ישנן שתי שיטות עיקריות שהן לב ליבו של הענף. השיטה הראשונה נקראת FUE – follicular unit extraction בשיטה הזאת הרופאים משתמשים בזקיקי שיער שונים בגוף על מנת להשתיל אותם באזור הרלוונטי. לרוב מדובר על זקיקי שיער חזקים, כאלה שיקלטו בצורה מלאה וטובה באזור החדש.

האופציה השנייה נקראת DHI – direct hair implantation בשיטה הזאת לוקח הרופא אך ורק את הזקיק עצמו, ובאמצעות מכשור מתקדם הוא משתיל אותו במקום הרלוונטי. כך שכעת ברגע שיצמח שיער הוא יצמח במקום החדש ולא במקום שהוא היה לפני כן. השיטה הזאת היא שיטה מתקדמת ונפוצה יותר בשנים האחרונות, וסיכויי ההצלחה שלה הרבה יותר גבוהים. אך עדיין לרשותו של הרופא עומדת האפשרות לבחור בין השיטה הראשונה לשיטה השנייה בהתאם למצב של המטופל שהגיע אליו.

אחת מהשאלות השכיחות ביותר היא האם הטיפול של השתלת זקן בטורקיה מתבצע בהרדמה? הרי אחת מהחששות הגדולים ביותר של כל המטופלים זה ההרגשה בעת ביצוע ההשתלה עצמה. החדשות הטובות הן שאתם לא צריכים הרדמה מלאה, כיום הטיפול ברוב המקרים מתבצע בהרדמה מקומית בלבד – כך שמהר מאוד תוכלו לחזור לשגרה הרגילה.

למען הסר ספק, הכאב היחידי שאתם יכולים להרגיש בזמן הטיפול הוא הכאב של הזריקה עצמה – אך כעבור דקה הכאב יעבור, והמקום כבר יהיה מורדם כך שיהיה ניתן לבצע את הטיפול. האזורים שאותם מרדימים הם האזור שבו מתבצעת ההשתלה עצמה וגם האזור שממנו לוקחים את זקיקי השיער על מנת להשתיל אותם באזור החדש.

מיד לאחר ביצוע ההרדמות הרופא יכול להתחיל בביצוע הטיפול עצמו, והחל מאותו הרגע אינכם מרגישים דבר – כך שאתם בהחלט יכולים להיות רגועים ושלווים.

עוד שאלה שכיחה מאוד בקרב מטופלים היא – האם הגוף יכול לדחות את ההשתלה? גם כאן יש לנו בשבילכם חדשות נהדרות, מכיוון שהזקיקים המושתלים נלקחים מהמטופל עצמו – אין שום סיכויי כי הגוף ידחה את ההשתלה. הגוף כבר מכיר ומזהה את זקיקי השיער, ולכן אין שום סיבה שהוא ידחה אותם – להפך הוא יקבל אותם בצורה מיידית וכך הגוף כבר יתחיל להצמיח את השיער באזור שבו בוצעה ההשתלה.

על מנת שסיכויי ההצלחה של הטיפול יהיו גבוהים יותר, כמעט כל רופא שמבצע השתלת זקן בטורקיה ימליץ לכם גם על טיפול משלים שנקרא PRP או באופן מלא Platelet Rich Plasma. על מנת לבצע את הטיפול, המטופל נדרש על ידי הצוות הרפואי לתת כמות מסוימת של מנות דם. הצוות הרפואי לוקח את מנות הדם ומכניס אותם אל מכונת צנטריפוגות, המכונה הזאת בעצם מסובבת במהירות את המבחנות עם הדם – וכך בעצם מסייעת לחומרים שבתוך הדם להיפרד האחד מהשני. לאחר שהמכונה תסיים לבצע את הסיבובים יהיו במבחנה בנפרד שלוש שכבות – תאי הדם האדומים, פלזמה עשירה בטסיות ופלזמה ענייה בטסיות.

כעת הצוות הרפואי ישאב את הפלזמה העשירה בטסיות, ויזריק אותה ישירות אל המקום שבו בוצעה ההשתלה. בטיפול הזה אין כל סיכון, והוא הוכח לאורך השנים בתוך טיפול שמסייע לגוף לקלוט בצורה טובה את ההשתלה ומסייע אפילו בהצמחת השיער בצורה מהירה יותר מאשר הייתם רגילים אליה עד כה.

כעת צריך לשים את הדברים על דיוקם. תהליך ההשתלה עצמו נמשך כמה שעות בלבד, כך שבהגה הרפואית מדובר בתהליך פשוט למדיי. אך זמן ההחלמה יכול להימשך מספר ימים, ולעיתים אף יכול להגיע גם למספר שבועות – הכול תלוי כיצד גופו של המטופל מקבל את ההשתלה עצמה. על מנת למנוע מצב של זיהומים במקום שבו בוצעה ההשתלה, הצוות הרפואי ינחה אתכם לקחת אנטיביוטיקה במשך חמישה ימים מיום ביצוע ההשתלה עצמה.

בנוסף לכך חשוב מאוד לנוח על מנת לסייע למקום לטפל בעצמו, כך תוכלו להקטין את זמן ההחלמה למינימום. לכן חשוב מאוד שלא תלכו לעבודה ותמנעו מכל פעולה שעשויה לגרום לגוף להתעייף. בנוסף למרות שהמקום עצמו עשוי להיות מגרד, אסור לכם לגרד את האזור – זה רק יכול להגדיל את הסיכויים לזיהומים. ההמלצה היא להגיע להשתלה עצמה עם מלווה אשר יוכל לקבל גם הוא את הדגשים של הצוות הרפואי, ויסייע לכם להחלים בצורה מהירה יותר בכך שהוא ידע בדיוק מה צריך לעשות בכל שלב.

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב skype
רוצה שיער מלא?
מידע מקצועי
אחוז המתקרחים בקרב גברים בעולם

לא תמיד התקרחות היא סימן רב, על פי מחקרים שנערכו ברחבי העולם – ישנם מקרים שבהם קרחת נתפסת בתור משהו סמכותי, בוגר ודומיננטי אצל גברים