כיצד יציבה בריאה משפיעה על בריאות השיער

צמיחה של שיער מתחילה בתזונה איכותית וביציבה בריאה של הגוף

 

תופעת ההתקרחות נפוצה בעיקר אצל גבריום, אך רבים אינם מודעים לשכיחות שלה גם בקרב המין הנשי. זה נכון שמדובר באיזור בגוף שהוא, בדרך כלל, חשוף לעיני כל ולכן תופס את תשומת הלב המיידית של האנשים מסביבכם. אך עם זאת, מתן דגש בטיפול בגוף כולו ובריאות תקינה מבחינה פיזית, הוא חלק בלתי נפרד מהיכולת של גברים ונשים כאחד להשפיע על צמיחת השיער שלהם. זה מתחיל ביציבה בריאה, בהליכה עם גב זקוף, בתזונה המותאמת לצרכים האישיים של כל אחד או במילים אחרות – כל חלק וחלק בגוף הוא חשוב.

צמיחה תקינה של השיער מושפעת ישירות מבריאות פיזית

 

אצל נשים היציבה ואופן ההליכה מושפעים רבות מהנעליים שלהן, כאשר נעלי פלטפורמה ונעליים אחרות עם סולייה שטוחה, הן המומלצות ביותר לתמיכה בהליכה עם גב זקוף שהיא מפתח לבריאות תקינה. צמיחה של השיער מושפעת מכמה וכמה גורמים, ביניהם כמובן התורשה והגנים שאותם קיבלו האישה או הגבר מהוריהם. עם זאת, נשירה של שיער והתקרחות ממשית, הם תוצרים גם של אורח חיים ולכן ישנה חשיבות למתן תשומת לב לניהול חיי יום יום עם מינימום של לחצים, בדגש על התייחסות פרטנית לכל אחד מחלקי הגוף בתור גורם משפיע על מצב צמיחת השיער.

התאמת התזונה לגוף האדם באופן ספציפי, גם בתקופות של חולי וגם בתקופות של בריאות, היא חלק בלתי נפרד מהטיפול השוטף והחשוב כל כך של אנשים בעצמם, על מנת לייצר תנאים מיטביים לקרקפת לצמח שיערות בריאות וחזקות.

כיצד יציבה בריאה משנה לטובה את חוזק הגוף?

 

אם מסתכלים במבט הוליסטי על גוף האדם, מבחינה פיזית ונפשית כאחד, קשה לשים את האצבע על הנקודה המסויימת שיש לה את ההשפעה המשמעותית ביותר על השיער. מדובר כאן ב"ביצה ותרנגולת": ככל שהאדם מרגיש טוב יותר, הוא יקפיד יותר ללכת זקוף, ישים לב לשינויים בגופו שדורשים טיפול, לרבות תופעות עוריות, גירודים בקרקפת, שיער שאיבד מהחיוניות שלו וכל מאפיין פיזי אחר, שיכול להצביע על נשירה שעלולה להתרחש בקרב.

הליכה תקינה בגב ישר, היא חלק מההקפדה על נעילת נעליים איכותיות כדי לעזור לגוף להרגיש טוב יותר ומכאן שכשאנשים הולכים בצורה בטוחה ומרגישים נוח בתוך גופם שלהם, זה יכול להצביע על גוף חזק או בתהליכי התחזקות – וכמו כן על נפש חזקה ואיתנה.

לעזור לטבע – השתלות שיער כפתרון אסתטי איכותי

 

מצבים פיזיים אקוטיים או מחלות קשות, או אפילו גנטיקה שלא "עובדת לטובתנו", יכולים להביא את הראש למצב של התקרחות שאינה משתנה, למרות כל המאמצים לתת לגוף מעטפת נכונה ומותאמת עבורו. השתלות שיער במכון מקצועי יכולות להיות פתרון אסתטי איכותי, שיוסיף למראה החיצוני ויהווה את ה"דובדבן שבקצפת" עבור אנשים שמרגישים נהדר – וכעת יכולים להרגיש שוב מצוין בתוך הגוף של עצמם.

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב skype
רוצה שיער מלא?
מידע מקצועי
אחוז המתקרחים בקרב גברים בעולם

לא תמיד התקרחות היא סימן רב, על פי מחקרים שנערכו ברחבי העולם – ישנם מקרים שבהם קרחת נתפסת בתור משהו סמכותי, בוגר ודומיננטי אצל גברים