טיפולים אסתטיים בטורקיה – מהשתלות שיער ועד ציפויי חרסינה

שוק הטיפולים האסתטיים בטורקיה ממש מתפתח בשנים האחרונות ויותר אנשים מעדיפים להשקיע זמן וכסף בטיסה לחוץ לארץ כדי לעבור טיפולים מסוימים מאשר לעשות אותם בארץ. האמת היא שהמחירים לטיפולים אסתטיים בטורקיה כל כך נמוכים שגם בשילוב המלון והטיסה עדיין יצא שתחסכו משמעותית. מהצד השני גם המון אנשים בוחרים לטוס לטורקיה לעבור שם טיפולים אסתטיים מהסיבה שנמצאים שם חלק מהרופאים הכי טובים בעולם והם מגיעים לתוצאות מעולות ומשתמשים בשיטות שונות בצורה כל כך מקצועית שהרופאים בארץ עוד לא גילו אותם.

 

איך מתנהלים מול הקליניקות בטורקיה?

  • יצירת קשר ישיר –
    הקליניקות השונות בטורקיה מציעות שירות לקוחות טלפוני או דרך וואטסאפ בשפה האנגלית. כך שאם אתם דוברי אנגלית טובה תוכלו להתמודד עם המתאמים שלהם בעצמכם ואפילו לנהל שיחה עם הרופא המטפל. כמו כן, כמובן שהקליניקה לא תטיס אותכם רק כדי להגיד לכם אם אפשר לטפל בכם או לא, ובדיוק בגלל זה המרפאה תנחה אותכם איך להתכונן לפגישת ייעוץ טלפונית שתתבצע בשיחת וידאו. כמובן שאי אפשר לקבל תמונה מלאה של המצב שלכם דרך שיחה אבל הרופא יוכל לקבל רקע בסיסי למצב שלכם ולדעת להגיד לכם מה הטיפול המומלץ ואם הוא יתאפשר.
  • העזרות באיש קשר ישראלי –
    עקב הפופולאריות הגדלה של ניתוחים אסתטיים בטורקיה, חלק מהקליניקות מציעות איש קשר ישראלי שיעזור לכם בכל נושא ההתמודדות אל מול הקליניקה בטורקיה. הוא יקבע לכם את התור, יעזור לכם בפגישת הייעוץ הווירטואלית ואף יהיה המתרגם שלכם במידה ואתם לא דוברים אנגלית. הנוחות באיש קשר ישראלי היא הזמינות שלו לענות לכם על כל שאלה כדי שהתהליך יעבור בצורה הנוחה ביותר. לעתים איש הקשר אפילו יציע לכם דיל של טיסה ומלון והסעה עד לקליניקה ביום הטיפול ובחזרה וילווה אותכם עד לחזרה לארץ.

 

ציפויי חרסינה

ציפויי החרסינה הן שיטת טיפול שבעבר הייתה "שמורה" רק לכוכבי קולנוע ולאנשים ממעמד גבוה עקב העלות הגבוהה שהייתה לה. כיום עקב הפופולאריות של הטיפול שגודלת וגם עקב הקליניקות הרבות שנותנות את הטיפול הזה, התחרות בשוק גדולה ואיתה המחירים לטיפול יורדים משמעותית.

הטיפול עצמו מתבצע בצורה של שיוף עדין של השן רק כדי ליצור משטח עמיד שיחזיק את הציפוי בצורה טובה, מדביקים את הציפוי חרסינה לשן וזהו יש לכם חיוך חדש. לרוב הטיפול מצריך פגישה אחת או שתיים בהתאם למצב השיניים והתוצאה המבוקשת, ומעבר לתוצאה המהירה שמתקבלת לטיפול יש יתרונות נוספים רבים.

 

  • חיוך אסתטי – הפתרון של ציפויי חרסינה לשיניים מאפשר לטפל במגוון פגמים אסתטיים בחיוך. ביניהם ניתן ליישר שיניים, להבהיר את צבע השיניים, ליצור חיוך מלא אם יש רווחים בין השיניים ועוד. התוצאה שמתקבלת היא מראה של חיוך הוליוודי שיכבוש את כל מי שתפגשו.
  • טיפול מהיר וללא כאבים – במקום להתמודד עם כאבים של יישור שיניים באמצעות גשר, תוכלו לקצר את התהליך של יישור שיניים בצורה משמעותית ובנוסך לא לחוות שום כאב במהלך הטיפול.
  • הגנה מכתמים בשיניים – החרסינה היא חומר מאוד עמיד שלא סופח כתמים מאלמנטים שונים כמו קפה, תה ועישון סיגריות. לכן תוכלו להיות בטוחים שהשיניים שלכם ישמרו על הצבע שלהם לאורך זמן.
  • תוצאה עמידה – החרסינה היא חומר מאוד חזק שלא ישבר בקלות, בניגוד לציפויים מחומרים אחרים בשוק. בממוצע הציפויים ישמרו לתקופה של 15 שנה, יש כאלה שאומרים שגם למשך כל החיים.

 

השתלות שיער

לא משנה אם זה בקרב נשים או גברים, נשירת שיער גורמת לירידה משמעותית בביטחון העצמי. כיום ניתן לבצע השתלות שיער שבהן לוקחים זקיקי שיערה מהגוף של המטופל ומשתילים אותם בראש מה שגורם לקיום שורש שיערה בראש ולצמיחה טבעית של שיער אצל המטופל. התוצאה כמובן לא יכולה להיות יותר טבעית מכיוון והיא מייצרת שיער טבעי של המטופל ומאפשרת להנות משנים רבות של שיער אמיתי ללא נשירה או התקרחות באזור.

השיטות הללו כיום מבוצעות גם בטורקיה עם מגוון הרופאים הכי טובים ואיכותיים שיבטיחו תוצאות מעולות. בארץ תצטרכו לבצע דגימה של זקיקי השיער לפני הטיפול כדי לאבחן האם אתם מתאימים להשתלת שיער, ולאחר מכן הטיפול עצמו יתבצע בטורקיה במשך יומיים בלבד.

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב skype
רוצה שיער מלא?
מידע מקצועי
אחוז המתקרחים בקרב גברים בעולם

לא תמיד התקרחות היא סימן רב, על פי מחקרים שנערכו ברחבי העולם – ישנם מקרים שבהם קרחת נתפסת בתור משהו סמכותי, בוגר ודומיננטי אצל גברים