השתלת שיער בקליניקה מובילה בטורקיה

השתלת שיער על ידי רופא מומחה

בשנים האחרונות הפכה טורקיה למעצמה עולמית בכל מה שקשור לנושא השתלת שיער. לקוחות רבים מכל העולם וגם מישראל מגיעים לקליניקות הרבות הפזורות בערים השונות, כדי לממש את החלום שלהם.

גברים שדואגים לעצמם ביום יום בכל מה שקשור לטיפוח כמו דיאודורנט, בשמים ופריטים נוספים רואים חשיבות רבה גם בנושא שינוי הנראות של השיער ומכיוון שהם מעוניינים להיראות תמיד צעירים הם מבצעים את ההשתלה.

השתלת שיער מקצועית בטורקיה

בשלב הראשון הרופא המומחה בוחן כמה זקיקים בודדים במעבדה ועל פי טיבם הוא מקבל החלטה אם אפשר לבצע השתלת שיער.

שיטת השתלת השיער מתבצעת על ידי שליפת זקיקים בצד אחד של הגולגולת שיש בו זקיקים רבים כמו באזור העורף ושתילתם באזורים שבהם יש קרחות או צמיחה דלילה. בהליך זה מושתלים בדרך כלל כמה אלפי זקיקים והוא  אורך בין שש לשבע שעות.

הרופאים העוסקים בתחום זה מיומנים בכך והם מרדימים את המקום בהרדמה מקומית באמצעות זריקה, כדי שהמטופל לא יחוש כאבים בעת ההחדרה המהירה של המכשיר דמוי המחט אשר נכנס ויוצא כל העת מהגולגולת. בתום הטיפול ולאורך זמן, לא יוצרו צלקות במקומות שבהם בוצעו שליפות הזקיקים, או במקומות שבהם בוצעו ההשתלות.

במהלך השתלת השיער, יכול הרופא להעניק טיפול ממוקד גם להשתלת שיער במפרצים ובגבות על פי בקשת המטופל. בנוסף לכך, הרופא מטפל בזקן, כדי שיצמח בעתיד זקן עבה ובעל צמיחה רוחבית בכל האזורים הנדרשים וכך הלקוח יוכל לעצב אותו בהתאם לטעמו.

למחרת, מושתל השיער מגיע לבדיקה אצל הרופא בקליניקה ואם הכול תקין, הוא יחזור לחזור לישראל יחלים לאט לאט ויפעל על פי ההנחיות.

עסקת החבילה לטורקיה

לאור הכמות הגדולה של הישראלים שטסים לטורקיה למטרה זו, החברה מפעילה עסקאות חבילה לנוחות מרבית של המטופלים. עסקת החבילה כוללת את הטיסות הקצרות לאיסטנבול, שהייה בבית מלון ברמה גבוהה, ליווי מתמיד של איש קשר ישראלי, הסעות לקליניקה הלוך וחזור, הסעה לשדה התעופה לאחר השתלת השיער ועוד.

לאור הניסיון הרב הן של הצוותים הרפואיים והן של הצוות הלוגיסטי, כל התהליך מתבצע במקצועיות ובמיומנות לנוחותם של המטופלים.

תוצאות הניתוח

הגולגולת זקוקה לפרק זמן של כשבועיים כדי שהמקומות יירפאו. לאחר כחודש, חודשיים מתחילים לראות ניצני צמיחה של השיער הראשוני. עם הזמן כמות השיער מתעבה ותוך 8-6 חודשים הגולגולת כולה מלאה בשיער שופע.

המטופל וגם הסובבים אותו מתקשים להאמין שממצב של קרחת, פתאום לגבר זה יש שיער מלא בכל חלקי הגולגולת. דבר זה משנה לחלוטין את נראותו וגורם לו להיראות הרבה יותר צעיר בזכות השיער. אצל רבים מהגברים טיפול זה מחזיר להם את הביטחון העצמי ואת הדימוי העצמי שנעלמו עם הזמן.

 

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב skype
רוצה שיער מלא?
מידע מקצועי
אחוז המתקרחים בקרב גברים בעולם

לא תמיד התקרחות היא סימן רב, על פי מחקרים שנערכו ברחבי העולם – ישנם מקרים שבהם קרחת נתפסת בתור משהו סמכותי, בוגר ודומיננטי אצל גברים