הגשמת חלום של שיער שופע

השתלת שיער יוצרת שיער שופע

גברים ישראלים רבים הופכים לקרחים בגיל צעיר יחסית עקב סיבות שונות כמו האקלים הים תיכוני. לכן יש להם חלום לבצע השתלת שיער, כדי שכמה חודשים לאחר מכן יהיה להם שיער שופע כמו לפני שנים רבות.

טיפוח השיער הוא נושא חשוב עבור כל אחד ולכן לקוחות רבים ערים לסוג השיער שלהם ורוכשים את שמפו המתאים ביותר, כמו שמפו ייעודי לשיער יבש או שמפו נגד קשקשים כדי לטפל בתופעה מטרידה זו ולהיפטר ממנה.

היצע נרחב של קליניקות למימוש החלום של שיער שופע

טורקיה הפכה בשנים האחרונות למעצמה של קליניקות שעוסקות בהשתלה של שיער. בערים רבות ובעיקר באיסטנבול קימות מרפאות רבות שעוסקות בתחום זה ומבטיחות לגברים ולנשים שיש להם כעת שיער דליל, קרחות קטנות או קרחת בכל היקף הגולגולת, שהשיער החדש יצמח במהרה ויהיה להם שיער שופע, אפילו שבתחילת הדרך קשה להם להאמין באופציה זו.

אך לאחר שהלקוחות רואים אנשים רבים בקליניקה שעברו תהליך זה בהצלחה ואכן יש להם כעת שיער שופע ובמקום קרחת הם נהנים מתספורת כזו או אחרת, גם הם משתכנעים שהדבר אפשרי ומתחילים בתהליך השתלת שיער.

ניתוח השתלת שיער

ניתוח השתלת שיער אינו ניתוח מסוכן אך עם זאת יש לבצע את כל הבדיקות הנדרשות לפני ביצוע הליך זה.

במהלך הניתוח, הרופא מזריק חומר הרדמה לקרקפת כדי שהמטופל לא יחוש בכאבים של הליך שליפת הזקיקים מהמקומות שבהם יש צמיחה רבה כמו בעורף והשתלתם בכל רחבי הקרקפת. בתהליך זה מוציאים כמה אלפי זקיקים ומשתילים אותם באופן צפוף זה לצד זה.

תהליך זה אורך כמה שעות ובסיומו הרופא בודק שאכן הכול תקין וההליך בוצע בהצלחה. גם למחרת בבוקר מתבצעת בדיקה מקיפה נוספת ואם הכול תקין, המטופל הישראלי יכול לטוס חזרה ארצה.

ימי ההחלמה הם בודדים ולאחר מכן המטופל שב לחיי השגרה שלו וממתין לצמיחה של השיער. כבר לאחר כחודש או חודשיים מתחילים לראות ניצנים של פלומות שיער שלאט לאט מתארכות. ההגעה לשיער שופע מתרחשת אחרי כשמונה חודשים, המטופל נהנה משערות רבות שמכסות את כל היקף הגולגולת .

דבר זה מוביל לכך שרבים אינם מזהים אותו כיוון שהם זוכרים אותו בשנים האחרונות עם קרחת. זהו שינוי מהותי בנראות של מושתלי השיער והעובדה שהם הצליחו להגיע לכך, גורמת להם להמון אושר ושמחת חיים כיוון שהצליחו לממש את חלומם. רבים מהם חששו להתאכזב אך כשבוחנים נושא זה לעומק ובוחרים מרפאה מקצועית בעלת מוניטין שהרופאים שבה מבצעים עבודה מצוינת ומקצועית. מלבד זאת, מטופלים רבים היו מרוצים מהמיומנות ומהניסיון של הרופאים ושל הצוותים הרפואיים כך שמכאן ועד ההצלחה, הדרך הייתה קצרה מאד.

חבילות הטיסה הכוללות את הטיסות, בתי המלון המפוארים וההסעות השונות משדה התעופה למלון ולקליניקה, הופכות את המשימה לקלה ואפשרית לביצוע.

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב skype
רוצה שיער מלא?
מידע מקצועי
אחוז המתקרחים בקרב גברים בעולם

לא תמיד התקרחות היא סימן רב, על פי מחקרים שנערכו ברחבי העולם – ישנם מקרים שבהם קרחת נתפסת בתור משהו סמכותי, בוגר ודומיננטי אצל גברים